Dovolujeme si Vám nabídnout službu spatřit vybrané obklady do Vaší budoucí koupelny téměř v reálné kvalitě, takže uvidíte, jak bude nová koupelna ještě před její realizací vypadat. Můžete nechat celkovou vizualizaci koupelny na naší asistentce – grafičce, či již přijít s Vaší představou a asistentka provede vizualizaci dle Vašich představ. Zhotovení vizualizace trvá dle náročnosti koupelny, max. však 1 týden. Po odsouhlasení dané vizualizace bude pro Vás připraveno 4-8 pohledů vizualizace na papíře.

Abychom mohli pro Vás grafický návrh vyhotovit, budeme potřebovat projekt či dobře rozkreslený půdorys místnosti. Musí zde být zakresleno rozmístění zařizovacích předmětů (vana, umyvadlo, WC apod.), pokud tak již je, případně nechat jejich rozmístění na naší asistentce dle dispozice koupelny. Zakreslit též stavební otvory jako jsou okna a dveře.

Cena za grafický návrh činí 1000,-Kč, které zaplatíte při zadání požadavku, a jsou v plné výši vratné při nákupu zboží na naší prodejně. Cena je stanovena za jeden návrh – 1 místnost, sérii a barvu. V případě, že budete požadovat více místností či více variant obkladů platí se za další návrh 500,- Kč.

Reference