Jako firma s jedenáctiletou praxí v nábytkovém průmyslu se specializujeme na kompletní výrobu a dodávku interiérového vybavení do bytových a rodinných domů, dále vybavení do nebytových prostor, jako jsou například školy, hotely, administrativní prostory, atd.

Naše zakázková výroba se opírá o spolupráci s architekty, kde jsme schopni, dle jejich projektů / návrhů, vypracovat v co nejkratším možném termínu cenovou nabídku a zpracovat jejich projekt do posledního detailu ke spokojenosti zákazníka.

Naše výrobní prostory jsou vybaveny moderními stroji značky FELDER, které neustále modernizujeme a tak můžeme zajistit rychlou, kvalitní a cenově dostupnou výrobu.

Veškerý námi vyrobený nábytek je zpracován na CNC obráběcím centru, díky kterému můžeme zaručit naprostou přesnost a kvalitu zpracovaných dílů.

Navíc, jako jedna z mála firem, používáme nejmodernější technologii olepování hran lepidlem PUR, které dokáže vytvořit vodotěsný spoj a tím brání vstupu vlhkosti a vody do korpusů skříněk. Touto technologií je olepen každý díl na našich výrobcích.

Tím je náš nábytek zpracován v nadstandardní kvalitě.

NÁBYTKOVÉ DÍLCE kvalitně, rychle a přesně dle Vašich požadavků.

FORMÁTOVÁNÍ A CNC OBRÁBĚNÍ PLOŠNÉHO MATERIÁLU

Formátování nábytkových dílců provádíme na velkoplošném CNC obráběcím centru FELDER.

Tato technologie zaručuje vysokou kvalitu dílců a maximální možnou výtěž. Samozřejmostí je přenos a optimalizace Vámi dodaných dílců a jejich opatření štítkem s popisem který umožní snadnou identifikaci jednotlivých kusů. Vámi objednané dílce jsme také schopni kompletně předpřipravit pro instalaci nábytkového a spojovacího kování.

OLEPOVÁNÍ HRAN

Provádíme olepování hran na moderním olepovacím stroji FELDER, který zaručuje vysokou optickou a technickou kvalitu. Dle Vašich požadavků jsme schopni olepit dílce jakoukoliv hranou ve standardních tloušťkách 0.5 mm, 1 mm a 2 mm. Lepení provádíme standardně lepidly EVA. Po předchozí domluvě je také možné provést olepení lepidly PUR.

 

Po vyplnění objednacího formuláře Vám rádi zhotovíme individuální cenovou nabídku.

  • Zhotovené dílce zabalíme dle Vašich požadavků
  • Dovezeme až do Vaší firmy
  • Dodáme jakýkoliv plošný materiál od výrobců EGGER, KRONOSPAN, DDL, PFLEIDERER
  • Vysoce kvalitní ABS hrany od výrobce HRANIPEX
  • Zhotovíme jakékoliv tvarové dílce dle Vašich požadavků.
  • Likvidace odpadu
  • Velké série v krátkém čase

Realizace            Vizualizace